Наша продукція

eSource Adapter Lite

Базова модель з лінійки eSource Adapter Lite має вихід на підключення до терморегулятора бойлера.

Адаптер підключається в розетку, до якої надходить струм від сонячних панелей. 

Система використовується послідовно з 2 водонагрівачами. Один водонагрівач під’єднаний до системи та працює за рахунок сонячної енергії, інший — від газу або від мережі змінного струму. У разі недосягнення мінімально необхідної температури в першому, роботу на себе приймає другий бойлер. Таким чином це дозволяє уникнути незручностей при відсутності сонячної активності.

Компактність eSource Adapter Lite дозволяє встановити адаптер в будь-яке приміщення та не потребує спеціальних кріплень або пристосувань. 

eSource Adapter Standard

Старша модель з лінійки eSource Adapter Standard відрізняється від Lite вбудованим терморегулятором та наявністю власного термодатчика, який під’єднується безпосередньо до бойлера клієнта.

Характерною особливістю адаптера є опція використання з бойлерами, які мають два тени або двома бойлерами як у Lite. Це дозволяє одному з тенів використовувати сонячні панелі, а іншому вмикатися, коли сонце має недостатню активність і температура води падає нижче необхідної.

Компактний пристрій eSource Adapter Standard встановлюється на стіну, не займає багато місця і також не потребує додаткових кріплень.

eSource Adapter Standard DIN

Це модель, яка повністю повторює функціональність eSource Adapter Standard, але дає можливість встановити пристрій на DIN-рейку.

eSource Adapter Battery Pack

Даний модуль дає можливість пристроям лінійки eSource Adapter працювати від 3-х Li-Ion акумуляторів, що дозволяє використовувати пристрій при відключенні електроенергії або за відсутності електромережі взагалі.