Про нас

eSource Adapter — інноваційний екологічний пристрій створений в м.Ужгороді, Україна

Як все починалось

Система опалення в нашому будинку також використовує енергію сонячних панелей

Ми  досліджували  тему енергоефективності свого будинку та підрахували, що левова частка енергії та, відповідно, витрат припадає на підігрів води та опалення наших осель.

Стали шукати оптимальне рішення та вирішили використовувати енергію сонця.

Також важливим  фактором було наше бажання зберегти довкілля, бажання дихати чистим повітрям та відновлюваність цього джерела енергії.

Почали із пошуку  готових рішень і виділили для себе два основних: сонячний колектор та сонячні електростанції. Та  виявилось, що кожне з них має ряд недоліків.

Підігрів води за допомогою сонячного колектора має такі мінуси:

  • складний монтаж на старих та непристосованих будівлях
  • тепловтрати при великій відстані між колектором та теплообмінником
  • великі габарити системи

Сонячні електростанції, які складаються  з сонячних панелей, інвертора та акумулятора, також мають свої недоліки:

  • висока вартість акумуляторів та інверторів
  • швидка деградація акумуляторів та зменшення їх ефективності з часом
  • тривалий термін окупності системи

Всі  недоліки таких систем та винахідницький інтерес спонукали нас до створення власного рішення на базі використання сонячної енергії.

Ми створили eSource adapter

Спроби зменшити вартість наявних систем на базі сонячних електростанцій, намагаючись збільшити її ефективність не давали очікуваних результатів. Ідея під’єднати сонячні батареї до бойлера напряму спричинила вихід дорогого обладнання з ладу внаслідок певних фізичних явищ, пов’язаних з використанням постійного струму сонячних панелей. 

Розв’язання цієї проблеми так і не знайшлося, тому було вирішено створити власний пристрій, назвавши його eSource adapter.

Пристрій дозволив безпечно підключати водонагрівачі до сонячних панелей напряму та повністю позбутись акумуляторів та інверторів у системі. Ми тестували та вдосконалювали систему на базі eSource adapter протягом декількох років у власному будинку, постійно вели моніторинг та збирали статистичні дані. Такий підхід дозволив нам досягти її кращої оптимізації, зменшити габарити та використати в конструкції більш досконалі компоненти без збільшення загальної вартості.

З часом ми вирішили поставити систему у друзів та отримали позитивні відгуки. 

Це дало нам розуміння, що eSource adapter може стати дуже корисним для широкого загалу. Люди не тільки заощадять на платіжках за комунальні послуги, які все дорожчають, але й зможуть значно покращити довкілля та екологічну ситуацію навколо себе. Викидів у атмосферу стане значно менше, а дихати стане значно легше.

В майбутньому

Маємо на меті розробку нових та досконаліших приладів, які б дозволили ще ефективніше використовувати сонячну енергію. Разом з тим, перебуваємо у постійних пошуках нових шляхів їх застосування, в тому числі й використання наших рішень для заряджання електромобілів вдома.